کارمند هواپیمایی دختران راهی به بردگی جنسی را نجات داد

کارمند هواپیمایی دختران راهی به بردگی جنسی را نجات داد

ترجمه ایران استار - یک کارمند خطوط هواپیمایی "امریکن ایرلاین‌" دو دختر جوان که برای بهره‌برداری جنسی شدن قصد سوار شدن به هواپیما داشتند را نجات داد.
این دو دختر جوان 15 و 17 ساله درحال سفر از "ساکرامنتو" به "نیویورک" بودند تا مردی بنام "دری" را ملاقات کنند. آنان با این شخص در "اینستوگرام" آشنا شده بودند.
"‌دنیس میراکل‌" کارمند خطوط هواپیمایی گفت: قبل از اینکه دختران از بخش امنیت پرواز عبور کنند او متوجه شده بود که مشکلی وجود دارد. میراکل گفت: "آنها کارت شناسایی دیگری نداشتند و بلیط برگشت نیز تهیه نکرده بودند و برای گرفتن تماس تلفنی از تلفن موجود در "استارباکس‌" استفاده کردند و تماسی مشکوک گرفتند که بی‌پاسخ ماند‌". چند دقیقه بعد "‌تاد سندرسون" معاون کلانتر فرودگاه بین‌المللی ساکرامنتو برای بررسی وضعیت ‌به این نوجوانان پیوست. ساندرسون گفت: "دختران به ما گفتند که با شخصی در اینستو‌گرام صحبت کرده‌اند که از آنها خواسته بود عکس‌های خود را مانند افراد مدل بر روی اینترنت قرار دهند". به گفته ساندرسون این مقدمه‌ای برای درگیر کردن افراد زیر سن قانونی با مسائل مرتبط با مسائل‌ قاچاق جنسی‌ می‌باشد. پلیس با "دری" تماس گرفت ولی او بلافاصله تمام پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی خود را حذف کرد.
در نهایت با کمک میراکل دختران به والدین خود برگشتند . ساندرسون گفت: "بدون کمک او، ما نمی‌توانستیم این دختران را نجات دهیم."