فیلم جدید شبکه کانادایی درباره پرنس هری و مگان مرکل

فیلم جدید شبکه کانادایی درباره پرنس هری و مگان مرکل

behzad-azizi

شبکه تلویزیونی Lifetime می‌گوید بالاخره برای نقش‌های پرنسس دایانا و ملکه، بازیگر پیدا کرده و فیلمبرداری فیلم جدیدش درباره پرنس هری و مگان مارکل را ادامه خواهد داد. بدین ترتیب، بانی سُپِر، بازیگر اهل نیوزیلند، در نقش دایانا و مگی سولیوان در نقشه ملکه‌ انگلستان، در این فیلم حضور خواهند یافت. در این فیلم که قرار است پیش از نوزدهم ماه می و مراسم ازدواج این زوج به نمایش درآید، مورِی فریزر و پاریزا فیتز-هنلی نقش شاهزاده و همسرش را بازی خواهند کرد.

پاریزا که بازیگری آمریکایی-جامائیکایی است، بیشتر به خاطر ایفای نقش Reva Connors در دو سریال Jessica Jones  و Luke Cage شناخته می‌شود. این بازیگر 41 ساله، همچنین در سریال Midnight, Texas از شبکه‌ی NBC نیز ایفای نقش کرده است. او چندی پیش در اینستاگرام پستی گذاشت و حضورش در فیلم را تایید کرد.

فیلم‌برداری این فیلم که هری و مگان: یک عشق سلطنتی نام گرفته، در حال حاضر در ونکوور در جریان است. فیلم، ماجرای این ارتباط سلطنتی را از نخستین روزی که این زوج با هم دیدار کردند تا اعلام نامزدی شان در ماه نوامبر 2017 و پوشش خبری آن، به تصویر می‌کشد.

کارگردان سریال The Royals، منهاج هودا، کارگردانی و مردیت فین و میشل وایز تهیه‌ کنندگی این اثر را بر عهده گرفته‌اند.

این نخستین باری نیست که شبکه Lifetime فیلمی درباره خانواده‌ سلطنتی تولید می‌کند. در سال 2011، این شبکه فیلمی تولید کرد به نام William & Kate: The Movie که چند روز پس از مراسم ازدواج کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام، به نمایش درآمد. در آن پروژه نقشی برای پرنسس دایانا و ملکه، پیش‌بینی نشده بود.